+48 510 633 988 dreamdancebyam@gmail.com

O Dream Dance

„Ania skąd masz tyle energii?”
„Ania jak można cały czas się uśmiechać?”
„Ania co robisz, że masz takie pozytywne podejście?”
„Masz świetne podejście do dzieci”
„Przekazujesz tyle energii”
„Zaraziłaś Nas tańcem”
„Wnosisz tu tyle dobrego”
„Wywołałaś u Nas nowe zainteresowania”
„Nigdy, nie myślałem, że stanę na scenie i zatańczę”
„To dzięki Tobie”
„Jesteś prawdziwa”
„Jesteś najlepsza”
„Profesjonalne podejście”

I wiele innych…

Te słowa, moje Serce i Pasja do Tańca, chęć promowania i dzielenia się tym,
chęć nauczania, chęć wprowadzenia swojego autorskiego programu zgodnie z metodyką nauczania…
O to przyczyna powstania DREAM DANCE by Anna Malik.

DREAM DANCE by Anna Malik to Wymarzone Studio Tańca, które oferuje Wymarzone zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dream Dance proponuje zajęcia grupowe jak i lekcje indywidualne w zależności od potrzeb klienta. Dream Dance dba o Profesjonalne i Indywidualne podejście do każdego, dlatego aby opowiedzieć o konkretnych zajęciach, doradzić, pomóc zachęcam do kontaktu. Postaram się udzielić rzetelnych i kompetentnych informacji, po których już będziesz wiedział/a, na które zajęcia zapisać swoją pociechę lub siebie.

A teraz czas na kilka słów o Ani:

Zawodowa tancerka mająca na koncie Najwyższą Krajową Mistrzowską Klasę Taneczną A, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Przez wiele lat trenowała pod okiem doświadczonych trenerów i brała udział w licznych zgrupowaniach oraz szkoleniach doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. Aktualnie od lat przekazuje swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym jako instruktor i nauczyciel tańca. Jest osobą uśmiechniętą i charyzmatyczną co można zauważyć na jej zajęciach. Zależy jej aby każda osoba na sali czuła się swobodnie i naturalnie. Z zawodu magister Wychowania Fizycznego ze spec. Trenera Personalnego i Menagera Sportu. Studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest też instruktorem sportów zimowych: narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu. Zanim odkryła swoją pasję i talent do tańca, od najmłodszych lat osiągała sukcesy sportowe w różnych dyscyplinach na najwyższych szczeblach. Zajęcia prowadzi metodycznie od nauki kroków, choreografii poprzez technikę i tzw. „feeling”, nie zapominając o dobrej zabawie. Na jej zajęciach możesz nie tylko aktywnie spędzić czas i powiększyć swoją sprawność fizyczną, ale również poprawić swoją koordynację wzrokowo-ruchową, poznać głębię każdego z tańców, nauczyć się od początkujących do zaawansowanych choreografii tanecznych, poznać technikę każdego tańca i oczywiście uwolnić wiele hormonów szczęścia.
Jej wizytówką jest oczywiście UŚMIECH. Ania kładzie nacisk na Profesjonalizm i przyjazną Atmosferę w trakcie zajęć. Chce by każdy uczestnik po zajęciach wychodził z takim nakładem Energii jak nigdy. Dba o połączenie Uśmiechu i Tańca.

Adres

DREAM DANCE by Anna Malik
ul. Kalwaryjska 9-15
30-504 Kraków
(wejście na Mały Basen KS Korona, II piętro)

Numer telefonu