O Dream Dance

„Ania, skąd masz tyle energii?”
„Ania, jak można cały czas się uśmiechać?”
„Ania, co robisz, że masz takie pozytywne podejście?”

„Nigdy, nie myślałem, że stanę na scenie i zatańczę”

To kilka wybranych zdań, które usłyszałam od swoich wspaniałych kursantów.

Te słowa, serce i pasja do tańca, chęć promowania i dzielenia się tym,
chęć nauczania, chęć wprowadzenia swojego autorskiego programu zgodnie z metodyką nauczania,
a przy tym rzetelność i profesjonalizm w oferowanych usługach –

o to przyczyna powstania Studio Tańca DREAM DANCE.

To wymarzone Studio Tańca, które oferuje zajęcia dla dzieci i dorosłych, zarówno w formie indywidualnej, jak i grupowej w zależności od potrzeb klienta. Studio kładzie nacisk na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego, dlatego aby opowiedzieć o konkretnych zajęciach, doradzić, pomóc zachęcam do kontaktu. Postaram się udzielić rzetelnych i kompetentnych informacji,
po których już będziesz wiedział/a, na które zajęcia zapisać swoją pociechę lub siebie.

A teraz czas na kilka słów o Ani:

Zawodowa tancerka mająca na koncie Najwyższą Krajową Mistrzowską Klasę Taneczną A, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Przez wiele lat trenowała pod okiem doświadczonych trenerów i brała udział w licznych zgrupowaniach oraz szkoleniach doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. Aktualnie od lat przekazuje swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym jako instruktor i nauczyciel tańca. Jest osobą uśmiechniętą i charyzmatyczną co można zauważyć na jej zajęciach. Zależy jej aby każda osoba na sali czuła się swobodnie i naturalnie. Z zawodu magister Wychowania Fizycznego ze spec. Trenera Personalnego i Menagera Sportu. Studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest też instruktorem sportów zimowych: narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu. Zanim odkryła swoją pasję i talent do tańca, od najmłodszych lat osiągała sukcesy sportowe w różnych dyscyplinach na najwyższych szczeblach. Zajęcia prowadzi metodycznie od nauki kroków, choreografii poprzez technikę i tzw. „feeling”, nie zapominając o dobrej zabawie. Na jej zajęciach możesz nie tylko aktywnie spędzić czas i powiększyć swoją sprawność fizyczną, ale również poprawić swoją koordynację wzrokowo-ruchową, poznać głębię każdego z tańców, nauczyć się od początkujących do zaawansowanych choreografii tanecznych, poznać technikę każdego tańca i oczywiście uwolnić wiele hormonów szczęścia.
Jej wizytówką jest oczywiście UŚMIECH. Ania kładzie nacisk na Profesjonalizm i przyjazną Atmosferę w trakcie zajęć. Chce by każdy uczestnik po zajęciach wychodził z takim nakładem Energii jak nigdy. Dba o połączenie Uśmiechu i Tańca.

Adres

Studio Tańca DREAM DANCE
ul. Por. Halszki 28, LU3
30-611 Kraków

Numer telefonu